Rotary Cam Switch DIN Rail Mounting 3 Position 2 Poles 690V 20A Selector Changeover Control Circuit Dual Power YMW42-20/2
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
15
quantity
Product details
Category
  • Pushbutton Switches